پدیده های خبری

عکس : پشت صحنه گفتگوی ویژه خبری با حضور ابراهیم رییسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری

پشت صحنه گفتگوی ویژه خبری با حضور ابراهیم رییسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری

عکس : پشت صحنه ضبط برنامه محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری

پشت صحنه ضبط برنامه محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری

عکس : پشت صحنه ضبط برنامه حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری

پشت صحنه ضبط برنامه حسن روحانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری

عکس : پشت صحنه ضبط برنامه سید مصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری

پشت صحنه ضبط برنامه سید مصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری

انعکاس کلیپ تبلیغاتی رییسی در رسانه بین المللی؛ رونمایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری از سلاح محرمانه/ همه غافلگیر شدند!

خبرگزاری اریا - "این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حالی دست به این اقدام زده است که با روحانی رییس جمهوری ایران برای دوره جدید ریاست جمهوری رقابت می کند."

بازدید نامزد انتخابات فرانسه از کشتارگاه!/عکس

مارین لوپن یکی از دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه که توانسته به دور دوم رقابت راه یابد از یک کشتارگاه احشام در نزدیکی پاریس بازدید کرد.

بازدید نامزد انتخابات فرانسه از یک کشتارگاه برای کسب رای! +عکس

مارین لوپن یکی از دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه که توانسته به دور دوم رقابت راه یابد از یک کشتارگاه احشام در نزدیکی پاریس بازدید کرد.

تحلیل رسانه سعودی از «برگ برنده» روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری /روحانی نحوه مذاکره با دشمن را تمرین کرده است /او لقب «امام» را به ایت‌الله خمینی داد

یک رسانه سعودی با بررسی تاریخچه فعالیت سیاسی رییس جمهور ایران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو می نویسد: روحانی یکی از وفاداران نزدیک امام خمینی، موسس نظام جمهوری اسلامی ایران بود. وی نخستین فردی بود که لقب امام را به ایت الله خمینی اطلاق کرد.

تحلیل رسانه سعودی از «برگ برنده» روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری /روحانی نحوه مذاکره با دشمن را تمرین کرده است /او لقب «امام» را به ایت‌الله خمینی داد

ساعت24-یک رسانه سعودی با بررسی تاریخچه فعالیت سیاسی رییس جمهور ایران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو می نویسد: روحانی یکی از وفاداران نزدیک امام خمینی، موسس نظام جمهوری اسلامی ایران بود. وی نخستین فردی بود که لقب امام را به ایت الله خمینی اطلاق کرد.

اخرین وضعیت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از زمان اغاز تبلیغات تاکنون در خراسان شمالی ستادی دایر نکرده اند و از 2 ستاد تشکیل شده هم تنها یک ستاد فعال است.

نامزد‌های ریاست‌جمهوری ایران در اینستاگرام چگونه فعالیت می‌کنند؟

تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری، دیگر فقط به تلویزیون و روزنامه‌ها و حتی سایت‌های خبری ختم نمی‌شود؛ این روزها صفحات اصلی و هواداری زیادی برای این نامزدها در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که یکی از محبوب‌ترین انها «اینستاگرام» است. صفحات منتسب به حسن روحانی، ابراهیم رییسی، محمدباقر قالیباف، اس

برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در ‌103 کشور جهان

رییس هیات نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در خارج از کشور گفت: حسن قشقاوی معاون وزیر و نماینده شورای نگهبان در وزارت خارجه و رییس هیات نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در خارج از کشور به همراه محمدی رییس ستاد انتخابات و حسین جهنده قایم مقام رییس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور

سرنوشت‌ دلار پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری

روزنامه اعتماد نوشت: بدون شک نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو، تاثیر زیادی بر وضعیت اقتصاد کشور خواهد داشت. برنامه و روشی که پیروز این انتخابات، برای اداره کشور در پیش خواهد گرفت بر شرایط بازارهای مختلف تاثیری جدی خواهد گذاشت.

سرنوشت‌دلار پس از انتخابات ریاست‌جمهوری

اعتماد نوشت؛بدون شک نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو، تاثیر زیادی بر وضعیت اقتصاد کشور خواهد داشت. برنامه و روشی که پیروز این انتخابات، برای اداره کشور در پیش خواهد گرفت بر شرایط بازارهای مختلف تاثیری جدی خواهد گذاشت. قیمت دلار امریکا یکی از مولفه‌های مهم اقتصادی است که بخش عمده‌ای از فعالان اقتصا

ترکیب نامزدهای انتخابات ریاست‌‌ جمهوری

حشمت الله فلاحت پیشه در خبرانلاین نوشت: شورای نگهبان براساس اختیارات قانونی خود درباره احراز صلاحیت‌ نامزدهای انتخابات ریاست‌ جمهوری، تصمیم‌گیری کرد و صلاحیت شش نفر را برای حضور در مرحله پایانی رقابت‌ انتخاباتی تایید و صلاحیت نامزدهای دیگر را احراز نکرده است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ علی برکت الله !

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.