پدیده های خبری

بازداشت زن و مردی در پرونده قتل نگهبان خیریه قرار گذاشتیم که شایان از زنش جدا شود و من هم از شوهرم که ناگهان!

خبرگزاری اریا - با گذشت حدود شش ماه از قتل مرموز نگهبان یک موسسه خیریه در جنوب تهران و کشف سرنخ‌های جدید، زن و مرد میانسالی به‌عنوان مظنون دراین پرونده بازداشت شدند.

سرنخ تازه در ماجرای قتل نگهبان خیریه +عکس

پرونده قتل مرموز نگهبان یک مرکز خیریه در تهران، با دستگیری زن و مردی وارد مرحله تازه‌ای شد. زن میانسال با مقتول اختلاف داشت.

بازداشت دو نفر در پرونده قتل نگهبان خیریه

با گذشت حدود شش ماه از قتل مرموز نگهبان یک موسسه خیریه در جنوب تهران و کشف سرنخ‌های جدید، زن و مرد میانسالی به‌عنوان مظنون دراین پرونده بازداشت شدند.

قتل رازالود نگهبان موسسه خیریه؟/ ایا باز هم پای یک زن در میان است؟

با گذشت حدود شش ماه از قتل مرموز نگهبان یک موسسه خیریه در جنوب تهران و کشف سرنخ‌های جدید، زن و مرد میانسالی به‌عنوان مظنون دراین پرونده بازداشت شدند.

سرنخ تازه در ماجرای قتل نگهبان خیریه +عکس

خبرگزاری اریا - پرونده قتل مرموز نگهبان یک مرکز خیریه در تهران، با دستگیری زن و مردی وارد مرحله تازه‌ای شد. زن میانسال با مقتول اختلاف داشت.

رمزگشایی از قتل نگهبان خیریه با یک پیامک

«بدبخت‌ شدیم.‌» این پیامکی است که پای زن و مردی جوان را به پرونده قتل نگهبان یک موسسه خیریه در جنوب تهران باز کرد.

قالیباف به شورای‌پنجم:کاری نمی‌توانید بکنید قانون دستتان را بسته

عصر دیروز منتخبان شورای شهر تهران با محمدباقر قالیباف دیدار کردند. در این دیدار که در شهرداری تهران برگزار شد، مرتضی الویری به‌عنوان رییس سنی هییت‌رییسه موقت شورای شهر پنجم گفت: شهردار تهران به منظور تنویر افکار عمومی و همچنین شورای شهر چهارم و منتخبان دور پنجم شورا باید گزارش کاملی از وضعیت شهر ارا

تصاویر: نشست قالیباف با اعضای شورای شهر چهارم و پنجم

محمدباقر قالیباف عصر امروز طی سخنانی در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر تهران و منتخبان پنجمین دوره شورای شهر ضمن تاکید بر ضرورت انتقال تجربیات به مدیریت شهری جدید، ابراز داشت: هم اکنون فرصت مغتنمی است تا بتوانیم مشکلات، معضلات، چالش ها و فرصت های شهر را منتقل کنیم چرا که منتخبان شورای شهر برای

تلاش شورای گسترش برای حذف دانشگاه پیام نور

پیام نورنا: عضو کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای گسترش در صدد حذف دانشگاه پیام نور تحت عنوان بازبینی اساسنامه است. برای مطالعه این خبر بر روی این لینک کلیک کنید : تلاش شورای گسترش برای حذف دانشگاه پیام نور منبع خبر : اخبار پیام نور :: PNUNA.COM

3 عضو شورای جدید تهران برای جلسات مشترک با نمایندگان + اسامی

عضو منتخب شورای شهر تهران از برگزاری جلسات مشترک با نمایندگان مردم تهران در مجلس بمنظور حل سریعتر مشکلات شهر خبر داد و گفت:‌ 3 نفر از اعضای شورای پنجم برای حضور در جلسات مشترک انتخاب شدند. به گزارش بویرنیوز، ابراهیم امینی، عضو منتخب شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از تشکیل جلسه […]

انتخاب شهردار یاسوج عامل اختلاف بین اعضای شورای شهر نشود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر یاسوج گفت: نباید انتخاب شهردار عامل اختلاف بین اعضای شورای شهر باشد.

پایان بازشماری اراء انتخابات شورای شهر اهواز/نتیجه همان شد که مردم رای دادند

بنابر خبرهای رسیده بازشماری اراء 85 صندوق رای انتخابات شورای شهر اهواز به اتمام رسید و همانگونه که از ابتدا مشخص بود هیچ تغییری در افراد راه یافته به پنجمین دوره شورای شهر ایجاد نشده و صرفا تغییرات اندکی در ارا همان 13 نفر اول صورت گرفته است.

در دیدار اعضای جدید شورای شهر تهران با قالیباف چه گذشت؟

نشست اعضای شورای اسلامی شهر تهران و منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با شهردار پایتخت در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

شورای عالی امنیت ملی جلوی تبدیل موضوع موسسات اعتباری به بحران امنیتی را بگیرد

یک عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نسبت به تبدیل اعتراضات مردمی سپرده گذاران موسسات اعتباری به بحران امنیتی هشدار داد و خواستار ورود شورای عالی امنیت ملی برای حل این مشکل شد.

شورای عالی امنیت ملی جلوی تبدیل موضوع موسسات اعتباری به بحران امنیتی را بگیرد

ساعت 24- یک عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نسبت به تبدیل اعتراضات مردمی سپرده گذاران موسسات اعتباری به بحران امنیتی هشدار داد و خواستار ورود شورای عالی امنیت ملی برای حل این مشکل شد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.