پدیده های خبری

پاسخ موشکی سپاه پاسداران پاسخی کوبنده، محکم و به‌جا بود

خبرگزاری اریا - عضو هییت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان از هر راهی برای صدمه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و بارها با سیلی مردم و فرزندان مبارزه انقلاب مواجه شده‌اند و پاسخ موشکی سپاه پاسداران پاسخی کوبنده، محکم و به‌جا بود.

تقدیر از اقدام موشکی سپاه پاسداران علیه داعش ‏

سرویس خبر: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از اقدام موشکی سپاه پاسداران علیه داعش تقدیر کردند. ‏مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در پیامی ضمن تقدیر از مدافعان کشور و اقدام بموقع و بهنگام سپاه پاسداران علیه تروریست‌ها اعلام کرد: ایران قدرتمند و سلطه ناپذیر، دست هر توطیه‌گری را قطع م

پاسخ موشکی سپاه پاسداران پاسخی کوبنده، محکم و به‌جا بود

عضو هییت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان از هر راهی برای صدمه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و بارها با سیلی مردم و فرزندان مبارزه انقلاب مواجه شده‌اند و پاسخ موشکی سپاه پاسداران پاسخی کوبنده، محکم و به‌جا بود.

سپاه پاسداران: عملیات موشکی ضد تروریستها تحت امر فرماندهی معظم کل قوا بود

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای با تشریح بخشی از جزییات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات" لیله القدر" در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.

اقدام موشکی سپاه مایه دلگرمی جبهه مقاومت بود

نماینده مردم استان فارس در خبرگان حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست ها را نمادی از اقتدار نظام اسلامی ایران دانست و گفت: به نظر من این اقدام شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامی بجا و به‌موقع بود.

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در امور حج از اقدام موشکی سپاه

سرپرست حجاج ایرانی با تقدیر از اقدام موشکی سپاه پاسداران تاکید کرد: هرگونه اقدام خرابکارانه و حرکت خاینانه‌ای علیه ملت شهیدپرور ایران، با عکس‌العمل بموقع و شجاعانه سربازان دلیر اسلام مواجه خواهد شد.

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در امور حج از اقدام موشکی سپاه

سرپرست حجاج ایرانی با تقدیر از اقدام موشکی سپاه پاسداران تاکید کرد: هرگونه اقدام خرابکارانه و حرکت خاینانه‌ای علیه ملت شهیدپرور ایران، با عکس‌العمل بموقع و شجاعانه سربازان دلیر اسلام مواجه خواهد شد.

حمله موشکی سپاه ‌باعث شد غرور ملی مجدد در جامعه شکل بگیرد

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش بود که باعث شد غرور ملی مجدد در جامعه شکل بگیرد و همه کسانی که علیه سپاه حرف می زدند یا انان که سخنی نگفته بودند طی پیام‌هایی از سپاه تقدیر و تشکر کردند.

اقدام موشکی سپاه، گوشه کوچکی از عزم ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد

رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریست های تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن برای تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای و بین المللی انها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی از عزم پ

اقدام موشکی سپاه، گوشه کوچکی از عزم ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد/ امیدواریم تروریست‌ها و حامیانشان متوجه پیام روشن ایران شده باشند

رییس قوه قضاییه گفت: اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گوشه بسیار کوچکی از عزم پولادین ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد.

اقدام موشکی سپاه، گوشه کوچکی از عزم ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد

ساعت 24- رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریست های تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن برای تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای و بین المللی انها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی

هدف گیری دقیق موشکی سپاه به مقر تروریست ها بیانگر توان بالای نظامی ایران است

خبرگزاری اریا - زاهدان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: هدف گیری دقیق موشکی سپاه پاسداران به مقر و پایگاه تروریست ها در سوریه بیانگر قدرت و توان بالای نظامی ایران است.

حمله موشکی سپاه بر معادلات نظامی منطقه تاثیر گذاشته است/ مرز امنیتی ما مرز جغرافیایی نیست

کارشناس مسایل راهبردی جهان اسلام تاکید کرد: به جرات می توان گفت که حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش، بر معادلات نظامی منطقه تاثیر گذاشته است.

اقدام موشکی سپاه به قلب داعش، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود/ اقتدار ایران، ثبات امنیت در منطقه است

عملیات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی انداخته است و این عملیات در حقیقت پاسخ مقتدرانه به گستاخی و ترقه‌بازی تروریست‌ها در تهران بود و توان دفاعی و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشت .

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.