اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

خیابان های قطب اقتصاد کشور در قرق معتادان/ 50درصد از زندانیان هرمزگان محکومان مواد مخدرند

در روزهای اخیر کمتر کوچه یا پارک شهری خالی از معتادین کارتن خواب دیده می شود که به دلیل گرمای هوا با پوشش و حجاب نامناسب در خیابان ها پرسه می زنند. نوشته خیابان های قطب اقتصاد کشور در قرق معتادان/ 50درصد از زندانیان هرمزگان محکومان مواد مخدرند اولین بار در هرمز|استان هرمزگان پدیدار شد.

سنگفرش کردن خیابان‌ها؛ طرح جدید شهرداری تهران برای کاهش تصادفات

شهرداری تهران می‌گوید با سنگفرش کردن خیابان‌ها، کاهش تصادفات و ایمنی بیشتر تردد شهروندان را در معابر شاهد خواهیم بود.

اسفالت بخش عظیمی از خیابان‌ها و کوچه‌های بجنورد تا نیمه مرداد

بجنورد- رییس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: تا 12 مردادماه امسال اسفالت بخش عظیمی از خیابان‌ها و کوچه‌های بجنورد به اتمام می‌رسد.

خیابان امام یزد در روز عیدفطر بسته می شود

رییس پلیس راهور استان یزد گفت: در روز عید فطر خیابان امام شمالی بطور کامل بسته و بلوار امامزاده از تقاطع رجایی تا بعثت مسدود می شود. یک‌شنبه، 4 تیر 1396 09:06

خاتمی: اگر مدافعان حرم نبودند،جنگ در خیابان‌های تهران بود

امام جمعه موقت تهران و عضو هییت رییسه مجلس خبرگان رهبری در جلسه اخوت ومراسم تجلیل از حافظان نظم و امنیت انتخابات فرماندهی انتظامی استان گفت: نیروهای انتظامی شایسته هرگونه دعا وتجلیل هستند.

گروه های فشار دچار اشتباه محاسباتی هم شده اند/ اگر در خیابان با رییس جمهور سابق و اسبق مواجه می شدند چه می کردند؟

این جمله «دکارت» ضرب المثل شده که «فکر می کنم پس هستم». خوب نیست درباره جماعتی تصور شود که ناسزا می گویند تا اعلام حضور کنند: فحش می دهم، پس هستم!

امضای سیسی مخالفان توافقنامه تیران و صنافیر را به خیابان‌های می‌اورد

مخالفان مصری در اعتراض به موافقت رییس‌جمهور این کشور با توافقنامه تیران و صنافیر مردم را به تظاهرات در روز عید سعید فطر فراخواندند.

امضای سیسی مخالفان توافقنامه تیران و صنافیر را به خیابان‌ها می‌اورد

مخالفان مصری در اعتراض به موافقت رییس‌جمهور این کشور با توافقنامه تیران و صنافیر مردم را به تظاهرات در روز عید سعید فطر فراخواندند.

تمهیدات ترافیکی عید فطر در پایتخت/ خیابان‌هایی که روز عید فطر پارک کردن در انجا ممنوع است

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر برای تسهیل در عبور و مرور نمازگزاران خبر داد.

عکس/ نماز عید فطر در خیابان‌های رُم

اقامه نماز عید سعید فطر، صبح امروز با حضور هزاران نفر از مردم مسلمان ساکن شهر رم ایتالیا برگزار شد.

سنگفرش کردن خیابان‌ها؛ طرح جدید شهرداری تهران برای کاهش تصادفات

شهرداری تهران می‌گوید با سنگفرش کردن خیابان‌ها، کاهش تصادفات و ایمنی بیشتر تردد شهروندان را در معابر شاهد خواهیم بود. به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، مسیله ترافیک، ایمنی و کاهش تصادفات، همواره از اصلی ترین دغدغه های مدیران حمل و نقل شهری است و مردم نیز به این مسایل، حساسیت زیادی نشان می دهد. به طوری که

نباید تجربه خیابان 17شهریور تکرار شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص سرانجام ساماندهی وضعیت خیابان لاله زار تهران گفت: این طرح نیاز به بررسی همه جانبه دارد تا گرفتار مشکلاتی مشابه پیاده راه17شهریور نشویم. به گزارش مهر، مهدی چمران با اشاره به موضوع ساماندهی خیابان لاله زار گفت: در سال جاری دو بار به خیابان لاله زار رفتم و خیلی از مسا

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

کاریکاتور/ موشک های انتی داعش!

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

فیلم های خبری