پدیده های خبری

اخبار مهم و فوری روز در کانال تلگرام "ساعت 24"

با کیلیک بر روی لینک زیر اخبار مهم و فوری روز را در کانال تلگرام ساعت 24 دنبال کنید.

200 سایت پربیننده ایران را با اینترنت نیم بها ببینید/ساعت 24 در میان پرترافیک ترین سایت های ایران (+لیست)

ساعت 24-وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سیاست جدید خود، استفاده کاربران اینترنت از سایت های پربیننده داخلی را مشمول 50 درصد تخفیف کرده است تا هزینه اینترنت شهروندان به نصف کاهش یابد.

هیچ مورد «تب کریمه» در اذربایجان‌شرقی گزارش نشده است/ بعد از خرید گوشت 24 ساعت در فریزر بماند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه بعد از خرید گوشت، 24 ساعت در فریزر نگهدارید، گفت: خوشبختانه هیچ مورد «تب‌کریمه» در استان اذربایجان‌شرقی مشاهده نشده است. به گزارش تبریزمن، علی تقی‌زادیه در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: خوشبختانه هیچ مورد «تب‌کریمه» در استان اذربایجان‌شرقی مشاهده نشد

هیچ مورد «تب کریمه» در اذربایجان‌شرقی گزارش نشده است/ بعد از خرید گوشت 24 ساعت در فریزر بماند

نصر: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه بعد از خرید گوشت، 24 ساعت در فریزر نگهدارید، گفت: خوشبتخانه هیچ مورد «تب‌کریمه» در استان اذربایجان‌شرقی مشاهده نشده است. بیشتر...

انجام 7 عملیات توسط اتش‌نشانان همدانی طی 24 ساعت گذشته

همدان- مدیرعامل سازمان اتش نشانی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته اتش‌نشانان همدانی در یک عملیات اطفای حریق و 6 عملیات امداد و نجات شرکت کردند.

اخبار برتر ایران و جهان در 24 ساعت گذشته

حوزه/ چشم انداز برترین اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته، با گزینش اهمّ رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی در بسته‌ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم «خبرگزاری حوزه» می‌گردد،انتظار داریم با ارایه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون ان را شاهد باشیم.

گوشت قرمز را 24 ساعت پس از نگهداری در یخچال مصرف کنید

مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی با توصیه بر نگهداری 24 ساعت گوشت قرمز در یخچال قبل مصرف گفت: چوپانان، قصابان، دامداران، کارگران کشتارگاه های دام، کشتارکنندگان غیر مجاز دام و پرستاران جمعیت عمده در معرض بیماری تب کریمه کنگو هستند.

افزایش ساعت کار مترو همزمان با اغاز نمایشگاه قران

قایم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه مترو گفت: به منظور تسهیل در رفت و امد بازدیدکنندگان نمایشگاه قران کریم، ساعت مسافرگیری خط یک و سه مترو تهران از امشب افزایش می‌یابد. به گزارش ایسنا، مهندس علی عبدالله پور درباره افزایش ساعات خدمات دهی مترو همزمان با برگزاری نمایشگاه قران گفت: از

افزایش ساعت کار مترو در زمان نمایشگاه قران

فاصله حرکت قطارها در خط یک و سه مترو تهران حدفاصل ساعت 22:30 تا 24 ، بیست دقیقه در نظر گرفته شده است و بازدیدکنندگان می توانند تا ساعت 24 از اخرین قطارهایی که از دو ایستگاه شهید بهشتی و مصلی عبور می‌کنند به مقصد خود حرکت کنند.

افزایش ساعت کار مترو همزمان با اغاز نمایشگاه قران

قایم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه مترو گفت: به منظور تسهیل در رفت و امد بازدیدکنندگان نمایشگاه قران کریم، ساعت مسافرگیری خط یک و سه مترو تهران از امشب افزایش می‌یابد. به گزارش میزان، علی عبدالله پور در خصوص افزایش ساعات خدمات دهی مترو همزمان با برگزاری نمایشگاه قران گفت: از امروز

افزایش ساعت کار متروی تهران

ساعت 24- قایم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه مترو گفت: به منظور تسهیل در رفت و امد بازدیدکنندگان نمایشگاه قران کریم، ساعت مسافرگیری خط یک و سه مترو تهران از امشب افزایش می‌یابد.

تمدید مهلت ثبت‌نام نامزدهای انتخابات خانه‌های مطبوعات تا ظهر امروز

ساعت 24-ستاد مرکزی برگزاری انتخابات الکترونیک خانه های مطبوعات، پایان مهلت ثبت نام نامزدهای عضویت در هیات مدیره خانه های مطبوعات را ساعت 14 دوشنبه هشتم خردادماه اعلام کرد.

کارنامه دستیاری پزشکی امروز منتشر می شود/ اعلام مهلت تکمیل مدارک

کلید نهایی چهل و چهارمین دوره ازمون پذیرش دستیار تخصصی منتشر شد و داوطلبان می توانند از امروز با مشاهده کارنامه علمی خود، اطلاعات و مدارک ثبت نامی خود را ویرایش و تکمیل کنند. به گزارش مهر، کلید نهایی چهل و چهارمین دوره ازمون پذیرش دستیار تخصصی در مرکز سنجش اموزش پزشکی منتشر شد. بر اساس اعلام این مرک

سرنوشت هولناک 2 دختر دانشجو در خانه متروکه + عکس

ساعت 24- 4 زن و 2 مرد تبهکار به خاطر 40 ساعت شکنجه و ازار و اذیت 2 دانشجو محاکمه شدند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.