اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

نگاه هاشمی‌طبا به وضعیت سرخابی‌ها

مصطفی هاشمی‌طبا معتقد است دو باشگاه سرخابی‌های پایتخت علاوه بر درامدزا نبودن مشکلاتی نیز برای وزارت ورزش ایجاد کرده‌اند. او تاکید دارد که این دو باشگاه بهتر است منحل شوند، اگر درامدزا نیستند ، رییس اسبق سازمان تربیت ‌بدنی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت نابسامان و فعلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

هاشمی‌طبا: پرسپولیس و استقلال منحل شوند اگر...

رییس پیشین کمیته ملی المپیک معتقد است دو باشگاه سرخابی‌های پایتخت علاوه بر درامدزا نبودن مشکلاتی نیز برای وزارت ورزش ایجاد کرده‌اند. او تاکید دارد که این دو باشگاه بهتر است منحل شوند، اگر درامدزا نیستند.

هاشمی‌طبا: پرسپولیس و استقلال منحل شوند

اکوفارس: رییس پیشین کمیته ملی المپیک معتقد است سرخابی‌های پایتخت علاوه بر درامدزا نبودن مشکلاتی نیز برای وزارت ورزش ایجاد کرده‌اند. او تاکید دارد که این دو باشگاه بهتر است منحل شوند، اگر درامدزا نیستند.

هاشمی‌طبا: پرسپولیس و استقلال منحل شوند اگر درامدزا نیستند

رییس پیشین کمیته ملی المپیک معتقد است دو باشگاه سرخابی‌های پایتخت علاوه بر درامدزا نبودن مشکلاتی نیز برای وزارت ورزش ایجاد کرده‌اند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری