اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

شماره جدید فصلنامه «روزنامه نگاری الکترونیک» منتشر شد

به گزارش اخبار ملّت به نقل از روز دوشنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا، در این شماره از روزنامه نگاری الکترونیک مطالبی با عنوان «چشم انداز تاریخی زبان و ادبیات ارمنی» به قلم اندرانیک سیمونیان و نیز «بررسی تاثیرات استفاده از رسانه های اجتماعی و سیستم های مدیریت ارتباط بامشتریان بر روی رضایت مشتری» تالیف

ساماندهی ارسال پیامک های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند

شماره 478 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

خبرگزاری اریا - تازه ترین شماره هفته نامه تخصصی گروه صنعتی ایران خودرو دارای مطالب حوزه صنعت خودروسازی ایران و جهان منتشر شد و در روزنامه فروشی های سراسر کشور در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

ساماندهی ارسال پیامک های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند.

منتقد شماره یک افتخاری در کمیته فنی استقلال!

اعضای هییت مدیره استقلال ترجیح داده اند منتقد شماره یک مدیرعامل باشگاه را به عضویت کمیته فنی این باشگاه در بیاورند.

منتقد شماره یک افتخاری در کمیته فنی استقلال!

اعضای هییت مدیره استقلال ترجیح داده اند منتقد شماره یک مدیرعامل باشگاه را به عضویت کمیته فنی این باشگاه در بیاورند.

اعتراض کارگران معدن شماره 3 سیرجان نسبت به بلاتکلیفی شغلی

روز گذشته تعدادی از کارگران معدن شماره سیرجان مقابل فرمانداری تجمع کردند. رییس اداره کار سیرجان می‌گوید: ترس کارگران از بیکاری بی‌مورد است.

قطعی برق دلیل سرگردانی بیماران در درمانگاه شماره 2 ابوالفضل میناب

میناب - بیش از 200نفر از بیماران نوبت داده شده در درمانگاه وکلینیک شماره 2ابوالفضل میناب به علت قطعی برق سرگردان و به خانه خود باز گشتند

شماره جدید نشریه حلقه وصل منتشر شد

شماره جدید «نشریه حلقه‌وصل» با واکاوی ریشه‌های پیوند کربلای حسینی و کربلای خمینی با مدیرمسیولی و سردبیری صادق یزدانی منتشر شد.

ساماندهی پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند. نوشته ساماندهی پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.

افتتاح مرکز رفاهی معلمان شماره (1) شهرستان فلاورجان

مراسم افتتاح مرکز رفاهی معلمان شماره (1) همزمان با همایش مدیران مدارس ، باحضور تعدادی از مسیولین شهرستان ، مدیریت و کلیه ی مدیران مدارس ، برگزار گردید .

زمان ساماندهی پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی

اکوفارس: سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند.

اعلام شماره حساب کمک به مسلمانان مظلوم میانمار نزد بانک ملی ایران

شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر استان تهران نزد بانک ملی ایران، اماده دریافت کمک های مردمی برای مسلمانان مظلوم و اواره کشور میانمار است.

زمان ساماندهی پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند.

شماره جدید ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، ویژه مرداد و شهریور 1396

ایتنا- ایتنا--شماره جدید ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، ویژه مرداد و شهریور 1396 منتشر شد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری