پدیده های خبری

انتقام‌گیری کثیف و عجیب زن جوان از همسر خود در فضای مجازی!

خبرگزاری اریا - رییس پلیس فتا استان سمنان از دستگیری متهمی که با اجیر کردن فردی در فضای وب اقدام به هتک حیثیت شاکیان می کرد، خبر داد و گفت: متهم انگیزه خود را انتقام جویی از خانواده همسرش بیان کرد.

برنج‌هایی که رنگ خون گرفت

سلامت نیوز : ماشین را روشن کرده و شروع به حرکت کردم، در همین حین متوجه شدم که چرخ عقب خودرویم روی چیزی رفت اما به گمان اینکه انها مقابل چرخ چیزی قرار داده اند، با وانت فرار کردم. به گزارش سلامت نیوز، وقایع اتفاقیه نوشت: نمی دانستم فرهاد در زیر چرخ های ماشین گیر کرده است. این صحبت های مردی 40 ساله ای

گفتمان‌ اقتصاد مقاومتی ترویج شود/ فرصتی که انتخابات از ما گرفت را باید جبران کنیم/ در عمل برای مردم دل بسوزانیم/ در انتخابات توقعاتی ایجاد شد که باید پاسخگو باشیم

استاندار فارس با تاکید بر اینکه باید گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در شبکه‌های اجتماعی ترویج یابد، گفت: گزارش و اماری که از فعالیت‌های سال جاری ارایه شده نسبت به سال گذشته مطلوب نیست و باید فرصتی را که انتخابات از ما گرفت جبران کنیم.

انبار ضایعات اتش گرفت +عکس

انبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز اتش گرفت و اتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن ان تلاش کردند.

گرد و غبار شهرستان های مهران و ایلام را فرا گرفت

ایلام-گرد و غبار شهرستان های مهران و ایلام را فرا گرفت.

کشاورزی گیلان با تدبیر جان گرفت/ نوسازی 10 هزار هکتار از اراضی

اکوفارس: کشاورزی گیلان به رغم برخورداری از منابع ابی فراوان، تا قبل از دولت یازدهم به دلیل برخی رویکردهای نامناسب، بدون صرفه اقتصادی شده بود که با تصمیم های کارشناسی در سایه تدبیر و امیدبخشی به فعالان این حوزه، جانی دوباره گرفت و از نمونه های ان می توان به تجهیز و نوسازی 10هزار هکتار زمین اشاره کرد.

249 پرونده زندانیان مورد عفو و تخفیف مجازات قرار گرفت

شهرکرد- مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری گفت: 249 پرونده زندانیان در این استان مورد عفو و تخفیف مجازات قرار گرفت.

صبح امروز در جاده مخصوص کرج؛ انبار ضایعات اتش گرفت +عکس

خبرگزاری اریا - انبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز اتش گرفت و اتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن ان تلاش کردند.

کشاورزی گیلان با تدبیر جان گرفت/ نوسازی 10 هزار هکتار از اراضی

کشاورزی گیلان به رغم برخورداری از منابع ابی فراوان، تا قبل از دولت یازدهم به دلیل برخی رویکردهای نامناسب، بدون صرفه اقتصادی شده بود که با تصمیم های کارشناسی در سایه تدبیر و امیدبخشی به فعالان این حوزه، جانی دوباره گرفت و از نمونه های ان می توان به تجهیز و نوسازی 10هزار هکتار زمین اشاره کرد.

حمله ی سپاه فراتر از انتقام‌گیری از داعش بود/ هدف شلیک به ادراک عوامل اروپا و امریکا یعنی عربستان و اسراییل بود

متاسفانه منطقه در شرایط خوبی قرار ندارد و کشورهای عراق و سوریه با وجود چند دستگی که میان مردمشان اتفاق افتاده حتی بعد از پایان جنگ با داعش نیز وارد مرحله جنگ داخلی خواهند شد. باتوجه به زیرساختی که کشورهای ابرقدرت در عراق و سوریه پایه گذاری کردند، سنگ بنای تجزیه در ان ها قرار داده شده و امکان برگشت ب

تدابیر انتقام جویانه مسکو در واکنش به تحریم های امریکا

خبرگزاری اریا - مسکو اتخاذ مجموعه ای از تدابیر انتقامجویانه در واکنش به تحریمهای جدید امریکا علیه روسیه به سبب نقش ان در اوکراین را بررسی می کند.

تدابیر انتقام جویانه مسکو در واکنش به تحریم های امریکا

خبرگزاری اریا - مسکو اتخاذ مجموعه ای از تدابیر انتقامجویانه در واکنش به تحریمهای جدید امریکا علیه روسیه به سبب نقش ان در اوکراین را بررسی می کند.

عملیات موشکی سپاه ضدتروریست‌ها در سلسله‌مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی کل قوا انجام گرفت

خبرگزاری اریا - روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخشی از جزییات عملیات موشکی "لیله‌القدر" ضد تروریست‌های تکفیری را تشریح کرد.

اسیدپاشی دوباره قربانی گرفت

سرنشین خودروی اپتیما در شرق تهران قربانی جدید اسیدپاشی شد. عامل اسیدپاشی با انگیزه انتقامجویی دست به این کار زد.

دود ناشی از اتش گرفتن نیزارها قرچک را فرا گرفت

خبرگزاری اریا - تهران-ایرنا - دود ناشی ازاتش گرفتن ده ها هکتار نیزار اطراف قرچک فضای این شهرستان را در برگرفت.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.