پدیده های خبری

مردم استان کرمانشاه خود ناظر بر بازار باشند/برخورد جدی با متخلفان

کرمانشاه- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بر نظارت خود مردم بر بازار تاکید کرد و از برخورد جدی با متخفان به‌یژه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع سبد حمایت غذایی در میان 100 هزار نفر از مردم استان ایلام

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نخستین سبد حمایت غذایی سال 96 از روز دوشنبه هشتم خرداد در میان 100 هزار نفر از مردم این استان توزیع می شود.

اردیبهشت تجلی مردم سالاری دینی و انتخاب اگاهانه

خبرگزاری اریا - کرج-ایرنا- 29 اردیبهشت ماه درحالی یک رویداد بزرگ سیاسی در ایران اسلامی رقم خورد که مشارکت 73 درصدی مردم با انتخاب دوباره مسیراعتدال، بر خلاف ادعای غربی ها، ازادی عمل ومردم سالاری دینی به نمایش گذاشته شد.

کاهش 12 درصدی شکایات از پزشکان/ برخوردهای نظام پزشکی، صنفی نیست

سلامت نیوز :معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی از کاهش 12 درصدی امارشکایات پزشکی در سال 95 و همچنین به صفر رسیدن رشد شکایت از مراکز درمانی در سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر علی فتاحی در نشست خبری امروز سازمان نظام پزشکی در پاسخ به سوالی درباره شکایات مطرح شده د

افزایش 8 درصدی میزان مشارکت مردم قرچک در انتخابات

قرچک-فرماندار قرچک گفت: میزان مشارکت مردم نسبت به دوره قبل 8 درصد افزایش داشته است.

بازنشستگی زودهنگام 962 خانوار روستایی/افزایش 1.7 درصدی بیمه شدگان

یزد ـ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد از افزایش 1.7 درصدی بیمه شدگان استان یزد در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

انحراف 30 درصدی تسهیلات در برخی استان‌ها

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به ماموریت دیوان محاسبات برای نظارت بر اجرای مصوبات اقتصاد مقاومتی، گفت: تسهیلات بنگاه‌های کوچک و متوسط در برخی استان‌ها 30 درصد انحراف دارد.

کاهش 6 درصدی موجودی پرونده‌های شورای حل اختلاف در کرمان

گروه اجتماعی: رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: پرونده‌های موجودی شورای حل اختلاف در کرمان کاهش 6 درصدی داشته است.

پیشرفت 32 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرستان خرمدره

زنجان- مدیر عامل شرکت اب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت : تصفیه خانه فاضلاب شهرستان خرمدره 32 درصدی پیشرفت فیزیکی دارد.

استقبال مردم از برنامه‌های قرانی استان بوشهر فوق‌العاده است

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استقبال مردم از برنامه‌های قرانی استان بوشهر فوق‌العاده است.

91 درصد از مردم کشور دچار مشکل کم تحرکی هستند

مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل گفت: کم تحرکی یکی از مشکلات جدی هست که امروز کشور ما با ان مواجه شده است، بطوری که 91 درصد از مردم کشور به این عارضه مبتلا هستند و این درحالی است که این مشکل در استان ما 92.5 درصد است.

رسوم مردم بندرلنگه در ماه رحمت الهی؛ از ختم قران در خانه‌ها تا سحرخوانی رمضان

از زمان های گذشته تا به امروز، چند روز مانده به ماه رمضان مردم به پیشواز فصل مهمانی خدا رفته و مساجد را غبار روبی می کنند از سوی دیگر تهیه مایحتاج مورد نیاز ماه رمضان در نقاط شهری و روستایی از چند روز مانده به اغاز این ماه مبارک مرسوم است . نوشته رسوم مردم بندرلنگه در ماه رحمت الهی؛ از ختم قران در خ

تخلفات انتخاباتی بی‌سابقه است/ تمام امکانات تبدیل به ستاد انتخاباتی دولت شده بود/ ترساندن مردم از جفاهای این انتخابات بود

تولیت استان قدس رضوی گفت: بنده تاکنون از حق تولیت استان قدس رضوی استفاده نکرده‌ام و تا اخر عمر نیز استفاده نخواهم کرد، ابتدا عرض کردم تمام اعضای همکار ما در تهران و در کشور هم دوستانی که مسیول ستادها بودند همه مردمی بودند.

تخلفات انتخاباتی بی‌سابقه است/ تمام امکانات تبدیل به ستاد انتخاباتی دولت شده بود/ ترساندن مردم از جفاهای این انتخابات بود

تولیت استان قدس رضوی گفت: بنده تاکنون از حق تولیت استان قدس رضوی استفاده نکرده‌ام و تا اخر عمر نیز استفاده نخواهم کرد، ابتدا عرض کردم تمام اعضای همکار ما در تهران و در کشور هم دوستانی که مسیول ستادها بودند همه مردمی بودند.

افزایش هفت درصدی سطح زیر کشت لوبیا در مزارع چهارمحال و بختیاری

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از افزایش حدود هفت درصدی سطح زیر کشت لوبیا در مزارع چهارمحال و بختیاری خبر داد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.