اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

امیدوارم خدمتگذار شایسته‌ای برای مردم استان گیلان باشم

استاندار گیلان گفت: امیدوارم بتوانم خدمتگذار شایسته‌ای برای مردم استان گیلان باشم.

مردم استان مرکزی 12 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند

اراک - ایرنا - رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی گفت: مردم این استان در سال جاری بیش از 12 میلیارد ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.

رشد 120 درصدی جداسازی مصارف فضای سبز از اب شرب در شهرهای استان

یاسوج- مدیر عامل شرکت اب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: جداسازی مصارف فضای سبز از اب شرب در شهرهای استان رشد 120 درصدی داشته است.

انتقاد از افزایش 25 درصدی واردات در سال 96؛ صادرات کاهش یافت

نماینده مردم اسفراین در مجلس نسبت به افزایش 25 درصدی نرخ واردات و کاهش صادرات انتقاد کرد

پیشرفت 50 درصدی پروژه فاضلاب شهرک قدس

قم نیوز: رییس هییت‌مدیره و مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب استان قم از پیشرفت 50 درصدی پروژه فاضلاب شهرک قدس خبر داد.

رشد 17 درصدی صادرات اصفهان

مطابق اخرین امار تجارت خارجی استان، در نیمه نخست امسال ا 736 میلیون و 831 هزار دلار کالا از اصفهان به مقصد بیش از 90 کشور جهان صادر شد و همچنین 217 میلیون و 377 هزار دلار کالا وارد گمرک استان شده است.

سهم 29 درصدی مهاجرت از افزایش جمعیت استان یزد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به مهاجرپذیری خالص استان به میزان 38 هزار و 725 نفر در پنج سال گذشته، 29 درصد از افزایش جمعیت استان در این مدت را مربوط به مهاجرت دانست.

سهم 29 درصدی مهاجرت از افزایش جمعیت استان یزد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به مهاجرپذیری خالص استان به میزان 38 هزار و 725 نفر در پنج سال گذشته، 29 درصد از افزایش جمعیت استان در این مدت را مربوط به مهاجرت دانست.

کاهش 21 درصدی غریق و 14 درصدی طلاق در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: در سال جاری میزان غریق بیش از 21 درصد و بیش از 14 درصد نیز طلاق در استان مازندران کاهش یافته است.

کاهش30 درصدی اجرای کشت دوم در استان گیلان

رشت- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان به اجرای کشت دوم در 83هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اشاره کرد وگفت: امسال نسبت به سال گذشته به دلیل کاهش بارندگی شاهدکاهش30درصدی هستیم.

یک کارشناس مسکن:افزایش 6 درصدی صدور پروانه ساختمانی نوید رونق مسکن در نیمه دوم امسال می دهد

عباس شوکتی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: از طرفی بازار املاک تجاری در سطح کشور به حد اشباع رسیده و این نشان می دهد که معاملات واحدهای مسکونی نسبت به واحدهای تجاری تا پایان سال جاری از رونق بیشتری برخوردار خواهد شد.این عضو اتحادیه مشاوران املاک تهران معتقد است که توسعه […] نوشته یک ک

عزاداری ها بدون مزاحمت برای مردم برگزار شود

نماینده ولی فقیه در استان اذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: عزاداری های محرم باید بدون کوچکترین مزاحمت و اذیت برای مردم برگزار شود و تشویق هیات ها به این موضوع همان فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

افزایش 40 درصدی واردات خودرو/ انباشت 7000 خودروی بدون ثبت‌سفارش در گمرک

رییس سازمان توسعه تجارت از افزایش 40 درصدی واردات خودرو در نیمه اول امسال و همچنین انباشت حدود 7000 خودروی بدون ثبت سفارش در گمرک که اجازه ترخیص ندارند، خبر داد و گفت: توقف ثبت سفارش واردات برای جلوگیری از خروج ارز از کشور صورت گرفته و ربطی به حمایت از خودروسازان داخلی ندارد؛ بیخود برچسب نزنید و مته

رشد 400 درصدی اقتصاد هنرهای تجسمی/ بودجهٔ محقق ما کافی نیست

به گفته مدیرکل هنرهای تجسمی، در حالی که امار بانک مرکزی نشان می دهد که کشور ما در این سال ها در بسیاری از حوزه ها دچار رکود بوده ولی حوزه تجسمی رشد 300-400 درصدی داشته است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری