اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

مراسم قرعه کشی جزءخوانی خمین برگزار شد

گروه فعالیت‌های قرانی: قرعه کشی ایین جزءخوانی مصلی خمین که موسسه قرانی امام رضا(ع) متولی ان بود برگزار شد، به گفته مدیر این موسسه یک‌هزار و 170 نفر در طول ماه رمضان در ایین جزءخوانی شرکت کردند.

مراسم قرعه کشی جزءخوانی بیت امام خمینی(ره) برگزار شد

گروه فعالیت‌های قرانی: مراسم قرعه کشی ایین جزءخوانی بیت تاریخی امام راحل در خمین برگزار شد.

پخش مراسم قرعه‌کشی چهارمین جشنواره پات از شبکه یک سیما

مراسم قرعه‌کشی چهارمین جشنواره پات ایران کیش دوشنبه پنجم تیر، ساعت 18 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. به گزارش روابط عمومی ایران کیش، در ویژه‌برنامه عید فطر از شبکه یک سیما به مجریگری علی ضیا، مراسم قرعه‌کشی چهارمین جشنواره پات برگزار و برندگان خودروی ایودی (ویژه پذیرندگان) و خودروی MG3 (ویژه دارندگان

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

کاریکاتور/ موشک های انتی داعش!

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

فیلم های خبری