اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

«ماه عسل»؛ یعنی از اب کره گرفتن!

اعتقادم این است که علیخانی همیشه سوژه انچنانی مقابلش نمی‌نشیند؛ گاه خیلی خیلی عادی‌اند. شاید شما چندین برابرش را چه می‌دانم مثلا در سر چهارراه‌ها، کوچه‌بازار و صفحه حوادث ببینید. پس قصه‌ها کلهم تازه و از اب گرفته نیست؛ ولی به ماجرا حس می‌دهد و به قولی جو، خصوصا زمانی که قصه‌اش یخ است و تکراری. ب

پخش فینال بزرگترین مسابقه زنده تلویزیونی قرانی از 4 شبکه

گروه بین‌الملل: مرحله نهایی مسابقه بزرگ قرانی شبکه جهانی الکوثر، برای نخستین بار به صورت همزمان از شبکه الکوثر، شبکه قران و معارف سیما، رادیو قران و رادیو عربی نیز به صورت زنده در حال پخش است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

کاریکاتور/ موشک های انتی داعش!

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

فیلم های خبری