اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشور در باره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام اموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396

خبرگزاری اریا - بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام اموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396 می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به ادرس www.sanjesh.o

شرایط ثبت نام و تحویل خودروهای شرکت "سلام تاکسی" اعلام شد

قایم مقام مدیرعامل شرکت "سلام تاکسی" با اشاره به شرایط ثبت نام این شرکت بیان داشت : قیمت خودروهای تویوتا پریوس 2017 جهت خرید و ثبت نام در شرکت "سلام تاکسی" طبق مصوبه سازمان تاکسیرانی، 155 میلیون تومان اعلام شده است.

پایان مرداد؛ اخرین مهلت ثبت نام دانش اموان متوسطه در استان خوزستان

معاون اموزش متوسطه اموزش و پرورش خوزستان گفت: به طور کلی دانش‌اموزان متوسطه تا پایان مردادماه فرصت دارند ثبت‌نام خود را انجام دهند و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان مردادماه بیش از 80 درصد دانش‌اموزان ثبت‌نام خود را انجام داده باشند.

اغاز ثبت‌نام مهندسی فناوری و کارشناسی علمی کاربردی از 29 مرداد

پیام نورنا : ثبت‌نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام اموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 96 از یکشنبه 29 مرداد 96 اغاز می شود و در یکشنبه 5 شهریور پایان می پذیرد. برای مطالعه این خبر بر روی این لینک کلیک کنید : اغاز ثبت‌نام مهندسی فناوری و کارشناسی علمی کاربردی از 29 مرداد

اغاز ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی- کاربردی از فردا

مشاور عالی سازمان سنجش اموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کارشناسی مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی- کاربردی از فردا یکشنبه 29 مرداد اغاز و پنجم شهریورماه جاری پایان می‌پذیرد. به گزارش بویرنیوز دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نا

اغاز ثبت نام دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد از 26 شهریور

پیام نورنا : نام نویسی از دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد از 26 شهریور ماه اغاز می شود. برای مطالعه این خبر بر روی این لینک کلیک کنید : اغاز ثبت نام دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد از 26 شهریور منبع خبر : اخبار پیام نور :: PNUNA.COM

دانش اموزانی که رشته دلخواه را نیاورده‌اند، شهریور ثبت نام کنند

مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت اموزش و پرورش گفت: دانش اموزانی که هیچ رشته ای را برای انتخاب رشته نیاورده اند اما قبولی خرداد هستند نگران نباشند چراکه شهریور ماه می توانند برای ثبت نام به مدارس مراجعه کنند.

دریافت وجه ثبت نام در مدارس، دغدغه مشترک اولیاء

خبرگزاری اریا - مراغه - ایرنا - دریافت وجه از اولیاء دانش اموزان تحت عناوین مختلفی همچون کمک به مدرسه در سراسر کشور از جمله شهرستان مراغه ، امر ثبت نام دانش اموزان در مدارس دولتی و هیات امنایی را به دغدغه ای مهم برای والدین تبدیل کرده است.

دریافت وجه ثبت نام در مدارس، دغدغه مشترک اولیاء

نصر: دریافت وجه از اولیاء دانش اموزان تحت عناوین مختلفی همچون کمک به مدرسه در سراسر کشور از جمله شهرستان مراغه ، امر ثبت نام دانش اموزان در مدارس دولتی و هیات امنایی را به دغدغه ای مهم برای والدین تبدیل کرده است. بیشتر...

زمان بازگشایی سامانه ثبت نام اربعین

معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: سامانه ثبت نام افرادی که می خواهند در ایام اربعین حسینی به عراق عزیمت کنند از 11 شهریور بازگشایی می شود.

ثبت نام بیش از 110هزار نفر از دانش‌اموزان دوره ابتدایی دراستان اردبیل

معاون اموزش ابتدایی اداره کل اموزش و پرورش استان اردبیل از ثبت نام بیش از 110 هزار نفر برای تحصیل در دوره ی ابتدایی در این استان خبر داد.

94 درصد از دانش اموزان منطقه قلقل رود ثبت نام کرده اند

رییس اموزش و پرورش منطقه منطقه قلقل رود از ثبت نام 94 درصد از دانش اموزان منطقه خبرداد.

اعمال ممنوعیت ثبت‌نام جدید پورشه کاین در سوییس

اژانس جاده‌ای در سوییس از اعمال ممنوعیت ثبت‌نام جدید خودروی پورشه کاین که نرم‌افزار مدیریت موتور دیزلی ان دستکاری شده بود، خبر داد.

اغاز ثبت‌نام مهندسی فناوری و کارشناسی علمی کاربردی از 29 مرداد

ثبت‌نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام اموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 96 از یکشنبه 29 مرداد 96 اغاز می شود و در یکشنبه 5 شهریور پایان می پذیرد.

اغاز ثبت نام دوره های مهد و پیش دبستانی سال تحصیلی 97-96 در منطقه 5

خبرگزاری اریا-ثبت نام دوره های مهد و پیش دبستان در سال تحصیلی 97-96 با شعار خشت اول این خانه را به ما بسپارید در مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 اغاز شد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ موگرینی هفت‌تیرکش شد!

سلفی انداختن تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با فدریکا موگرینی، مسیول سیاست خارجه اتحادیه اروپا، در حاشیه مراسم تحلیف رییس جمهور، واکنش‌های زیادی در ژی داشته‌ است!

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.