اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

دولت جلوی اجرای خط لوله� دوم انتقال اب از میاندواب به تبریز را بگیرد/ عملاً ابی برای انتقال به دریاچه ارومیه باقی نمانده است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه نگاری‌های نمایندگان مجلس خطاب به دولت انجام شده و لازم است معاون رییس جمهور جلوی اجرای خط لوله دوم انتقال اب از میاندواب به تبریز رابگیرد چراکه عملاً ابی برای انتقال به دریاچه ارومیه باقی نمانده است.

پیگیری حقوقی ایران علیه پاکستان به دلیل تعلل در تکمیل خط لوله گاز

پیگیری حقوقی ایران علیه پاکستان به دلیل تعلل در تکمیل خط لوله گاز

ماجرای تقسیم پارس جنوبی با خط‌کش ترکان/ خیلی حساس بودیم تا حاشیه‌های قرارداد قبلی توتال تکرار نشود

خبرگزاری اریا - معاون امور مهندسی و توسعه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درباره شیوه عجیب فازبندی پارس جنوبی در شروع توسعه این میدان توضیح داد و تاکید کرد: خیلی حساس بودیم تا حاشیه‌های قرارداد قبلی توتال تکرار نشود.

پیشرفت 64 درصدی عملیات لوله‌کشی تاسیسات میعانات گازی پارس جنوبی

اکوفارس: مجری پروژه احداث تاسیسات ذخیره سازی و اندازه گیری میعانات گازی از پیشرفت 64 درصدی عملیات لوله کشی EPC1 این طرح و انتقال همه پمپ‌های انتقال میعانات گازی به محل سایت این پروژه خبرداد.

عاقبت ترکیدگی لوله اب خانه

در این فیلم عاقبت ترکیدگی لوله اب در یک خانه و در نبود ساکنان ان را مشاهده می کنید.

ترکیدگی لوله گاز در پلدختر/ یک میلیارد خسارت به شرکت گاز وارد شد

پلدختر- رییس شرکت گاز پلدختر گفت: بیل مکانیکی حین عملیات پل‌سازی توسط پیمانکار در روستای «سراب حمام» پلدختر در برخورد با لوله اصلی گاز این روستا موجب ترکیدگی ان و قطع گاز شد.

ماجرای تقسیم پارس جنوبی با خط‌کش ترکان

معاون امور مهندسی و توسعه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درباره شیوه عجیب فازبندی پارس جنوبی در شروع توسعه این میدان توضیح داد و تاکید کرد: خیلی حساس بودیم تا حاشیه‌های قرارداد قبلی توتال تکرار نشود.

محبی‌نیا: چرا خط دوم انتقال اب از زرینه‌رود به تبریز عملیاتی شد؟

نماینده مردم میاندواب در مجلس گفت: اقای رییس‌جمهور در حالی که یک سال قبل وزیر نیرو به بنده اطمینان داد انتقال اب از خط دوم زرینه‌رود برای جایگزینی خط اول است و به هیچ‌وجه حق برداشت مجدد اب را ندارند، مدیرعامل اب اذربایجان شرقی چند روز قبل در مصاحبه‌ای گفت «عملیات اجرایی خط دوم انتقال اب زرینه‌رود به

اینترنت خانگی روی خط انحصار

علی ابراهیمی - تبدیل بستر اینترنت از کابل‌های مسی به فیبر نوری برای ارایه خدمات اینترنت نامحدود با سرعت بالاتر، موجب قطع ناگهانی اینترنت مشترکان به‌خصوص برخی کاربران خانگی شده که تا‌کنون از خدمات شرکت‌های اینترنتی استفاده کرده اما اکنون فقط مجبور به استفاده از اینترنت ارایه شده شرکت مخابرات بر بستر

تشریح اهداف ضربتی و 4 ساله وزارت نفت

وزیر نفت با بیان اینکه مهمترین کار وزارت نفت در این دولت قراردادهای مهم نفتی است، گفت:جذب سرمایه و فناوری خارجی برای میدان های مشترک نفتی و افزایش بازیافت یک اولویت برای ما در وزارت نفت است.

نفت 40 دلاری در راه است

کارشناسان پیش بینی می کنند اگر وضعیت کنونی حاکم بر بازار نفت ادامه پیدا کند و مازاد عرضه نفت همچنان روند افزایشی خود را ادامه دهد، احتمالا قیمت نفت بار دیگر به زیر 40 دلار در هر بشکه سقوط خواهد کرد.

زلزله انسانی در نفت/ "قحط الرجال" دردسر جدید این روزهای زنگنه

برای اولین بار در دولت نهم بود که از بحران نیروی انسانی در نفت سخن به میان امد. مدیرعامل وقت شرکت ملی نفت ایران انزمان هشدار جدی داد که طی سالهای اینده با قحط الرجال در نفت مواجه خواهیم شد و برای این مساله از همین امروز باید به فکر درمان بود!

گذری اجمالی بر زندگی بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت

خبرگزاری اریا - بیژن زنگنه، وزیر نفت دولت یازدهم به‌عنوان وزیر پیشنهادی نفت در دولت دوازدهم رای اعتماد اورد.

امیدواریم صادرات نفت به روسیه مهر اغاز شود

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: امیدواریم قرارداد صادرات نفت ایران به روسیه از اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر اجرایی شود.

ماجرای وعده دروغین اغلب وزرای نفت ایران

یکی از برنامه‌های وزارت نفت دولت دوازدهم خاموش کردن همه مشعل‌هایی است که گاز را همراه نفت می‌سوزانند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.