اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

نگرانی صهیونیست‌ها از سلاح جدید حزب الله

خبرگزاری اریا - «هواپیمای بدون سرنشین حزب الله یک تکنولوژی کاملا پیشرفته و به روز است. این هواپیما از توانایی شلیک برخوردار بود و همین موضوع نشان می‌دهد ان‌ها به سطح بسیار پیشرفته‌ای از تکنولوژی دست یافته‌اند.»

ادعای رژیم صهیونیستی درباره شلیک به یک پهپاد حزب الله لبنان

رژیم صهیونیستی مدعی است به سوی یک پهپاد حزب الله لبنان که از سوریه قصد ورود به سرزمین‌های اشغالی را داشته، شلیک کرده است.

نگرانی صهیونیستها از قدرت سلاح جدید حزب الله لبنان

یک رسانه صهیونیست به وحشت این رژیم از سلاح جدید حزب الله که ضربات مهلکی به تروریستها در ارتفاعات مرزی لبنان و سوریه وارد کرد، پرداخته است.

نگرانی صهیونیستها از قدرت سلاح جدید حزب الله لبنان

ساعت 24- یک رسانه صهیونیست به وحشت این رژیم از سلاح جدید حزب الله که ضربات مهلکی به تروریستها در ارتفاعات مرزی لبنان و سوریه وارد کرد، پرداخته است.

تغییر در تحریم‌های حزب‌الله

منابع مالی به خبرگزاری رویترز گفته‌اند که پیشنهاد ضد حزب‌الله در مقایسه با طرح پیش‌نویس، دقیق‌تر است و اهداف را بهتر تعیین کرده است. این طرح دیگر بر کل جمعیت مسلمانان شیعه لبنان تاثیر نمی‌گذراد.

ضرب و شتم و برخورد فیزیکی اخرین پاسخ به مطالبه امت حزب الله

خبرگزاری اریا - تعدادی از افراد دلسوز و انقلابی شهرستان بروجرد برای طرح برخی انتقادات اساسی نسبت به عملکرد امام جمعه این شهر در دفتر ایشان حاضر شدند اما با اتفاقات غیرمنتظره ای مواجه شدند.

مهتدی: حماس از ایران و حزب‌الله خواسته تا برای بازگشتش به سوریه میانجی‌گری کند

یک کارشناس مسایل خاورمیانه تصریح کرد: حماس در مرحله جدیدی قرار گرفته است.

مهتدی: حماس از ایران و حزب‌الله خواسته تا برای بازگشتش به سوریه میانجی‌گری کند

به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمدعلی مهتدی در نوزدهمین میزگرد تخصصی «فلسطین و افق اینده» که از سوی کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری برگزار شده بود، در بخشی از سخنان خود به تفصیل به جایگاه مسجد الاقصی در قران اشاره و مطالبی را در این ارتباط بیان...

نگرانی صهیونیست‌ها از سلاح جدید حزب الله

«هواپیمای بدون سرنشین حزب الله یک تکنولوژی کاملا پیشرفته و به روز است. این هواپیما از توانایی شلیک برخوردار بود و همین موضوع نشان می‌دهد ان‌ها به سطح بسیار پیشرفته‌ای از تکنولوژی دست یافته‌اند.»

وحشت صهیونیست ها از پهپادهای حزب الله لبنان

کانال 10 رژیم صهیونیستی اعلام کرد، دولت بنیامین نتانیاهو از وسایل جنگی حزب الله که در شکست داعش نقش اساسی داشتند نگران است.

نگرانی صهیونیست‌ها از سلاح جدید حزب الله

دولت بهار: «هواپیمای بدون سرنشین حزب الله یک تکنولوژی کاملا پیشرفته و به روز است. این هواپیما از توانایی شلیک برخوردار بود و همین موضوع نشان می‌دهد ان‌ها به سطح بسیار پیشرفته‌ای از تکنولوژی دست یافته‌اند.»

ضرب و شتم و برخورد فیزیکی اخرین پاسخ به مطالبه امت حزب الله

تعدادی از افراد دلسوز و انقلابی شهرستان بروجرد برای طرح برخی انتقادات اساسی نسبت به عملکرد امام جمعه این شهر در دفتر ایشان حاضر شدند اما با اتفاقات غیرمنتظره ای مواجه شدند.

فتح‌الله‌زاده: اقای افتخاری! افتخار بیاور، بدهی هم داشته باش/ به حرف افتخاری باشد پرسپولیس باید به لیگ 2 برود

حزب الله : مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال معتقد است اگر مشکلات امروز این تیم مربوط به بدهی‌ها باشد، رقیب سنتی این تیم پایتخت باید به لیگ دسته دوم سقوط کند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری