پدیده های خبری

هشدار وزارت کشور مصر از احتمال حملات جدید به اماکن مذهبی مسیحیان این کشور

خبرگزاری اریا - تهران – ایرنا – وزارت کشور مصر روز دوشنبه از احتمال انجام عملیات تروریستی جدید در بخش های مختلف این کشور خبر داد و از نیروهای نظامی و امنیتی خواست تا تدابیر امنیتی بیشتری را اتخاذ کنند.

نامه ایرانیان مقیم امریکا به شورای نگهبان و وزارت کشور

جمعی از ایرانیان مقیم امریکا درباره نقض حقوق شهروندی در انتخابات اخیر به وزارت کشور و شورای نگهبان نامه نوشتند.

بدنه وزارت کشور با رییس‌جمهور همراه نیست

برخی ورزا و مدیران دولت یازدهم با برنامه‌های رییس‌جمهور همراه نبودند/ وزیر کشور دولت دوازدهم رویکرد روحانی را جدی‌‌تر اجرا کند

خبر تازه مدیرکل امور مرزی وزارت کشور برای صاحبان لنج های خسارت دیده توسط دزدان دریایی

خبرگزاری اریا - اقابابایی گفت: 13 میلیارد تومان برای تامین هزینه های ناشی از امهال سه ساله تسهیلات دریافتی صاحبان لنج های خسارت دیده توسط دزدان دریایی تخصیص یافت.

هشدار وزارت کشور مصر از احتمال حملات جدید به اماکن مذهبی مسیحیان این کشور

تهران – ایرنا – وزارت کشور مصر روز دوشنبه از احتمال انجام عملیات تروریستی جدید در بخش های مختلف این کشور خبر داد و از نیروهای نظامی و امنیتی خواست تا تدابیر امنیتی بیشتری را اتخاذ کنند.

​هشدار وزارت کشور مصر از احتمال حملات جدید به اماکن مذهبی مسیحیان

وزارت کشور مصر از احتمال انجام عملیات تروریستی جدید در بخش های مختلف این کشور از جمله اماکن مذهبی مسیحیان خبر داد و از نیروهای نظامی و امنیتی خواست تا تدابیر امنیتی بیشتری را اتخاذ کنند.

وزارت کشور ترکیه: 46 عضو پ.ک.ک طی یک هفته اخیر کشته شدند

انکارا- ایرنا- وزارت کشور ترکیه اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور در عملیات سراسری طی یک هفته اخیر 46 عضو گروه پ.ک.ک را کشته و هشت نفر را نیز زنده دستگیر کردند.

عکس و خبری که صدای وزارت کشور مالزی را دراورد

کوالالامپور - ایرنا - استفاده روزنامه 'استار' مالزی از عکس برگزاری نماز تراویج در صفحه نخست خود در کنار تیتری با عنوان 'رهبر تروریست های مالزی' ، باعث واکنش وزارت کشور مالزی شد.

وزارت کشور باید ابطال انتخابات ساری را رسماً اعلام کند

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران با اعلام اینکه بررسی انتخابات شورای شهر ساری از سوی این هیات امروز امروز اغاز شد، گفت: وزارت کشور باید ابطال انتخابات شورای شهر ساری را به صورت رسمی اعلام کند.

بدنه وزارت کشور با رییس‌جمهور همراه نیست

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه وزیر کشور دولت دوازدهم باید کسی باشد که رویکرد رییس‌جمهور را جدی‌‌تر اجرا کند، تاکید کرد: برخی از استانداران و مدیران در دولت یازدهم، نه تنها رویکرد روحانی را دنبال نمی‌کردند بلکه مخالف ان هم بودند. به گزارش پایگاه خبری یزد فردا،حجت‌الاسلام والمسل

ابلاغ برنامه های وزارت کشور به استانداران

وزیر کشور گفت: بعد از پایان رقابت های انتخاباتی دوره رفاقت ها، تعامل و همدلی با همه دستگاه های اجرایی کشور در جهت خدمت رسانی به مردم اغاز شده و باید ادامه پیدا کند.

انتشار اسناد ابطال انتخابات با چه هدفی صورت می گیرد؟! / تنها مرجع تصمیم گیری نهایی در مورد انتخابات وزارت کشور است

از یک طرف اصلاح طلبان و از طرف دیگر احمدی نژادی های اصولگرا که عمدتا مربوط به یک محفل خانواگی که در گذشته و حال در برخی از نهادهای شهرستان و استان "لانه" کرده اند،اکثرشان اهل یکی از روستاهای اطراف میاندرود هستند که "خانوادگی" و با تمام توان در برابر شهردار ساری به صف شده اند. اما چه نیرویی این دو قط

خبر تازه مدیرکل امور مرزی وزارت کشور برای صاحبان لنج های خسارت دیده توسط دزدان دریایی

اقابابایی گفت: 13 میلیارد تومان برای تامین هزینه های ناشی از امهال سه ساله تسهیلات دریافتی صاحبان لنج های خسارت دیده توسط دزدان دریایی تخصیص یافت.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.