اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

دوازدهمین دوره مسابقات قرانی «مد هامتان» در اصفهان برگزار می شود

مسیول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از برگزاری مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات قرانی «مد هامتان» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و رقابت 838 شرکت کننده در این مرحله خبر داد.

دوازدهمین دوره مسابقات قرانی «مد هامتان» در اصفهان برگزار می شود/رقابت 838 شرکت کننده در مرحله استانی

خبرگزاری شبستان: مسیول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از برگزاری مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات قرانی «مد هامتان» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و رقابت 838 شرکت کننده در این مرحله خبر داد.

تیرگی روابط «بیشکک-استانه» در استانه انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان

دیدار «نور سلطان نظربایف» رییس جمهور قزاقستان با یکی از نامزدهای اصلی انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان باعث تیرگی روابط «بیشکک» و «استانه» در چند روز اخیر شده است.

اصلاح‌طلبان و علی لاریجانی در انتخابات 1400 بهم خواهند رسید؟ /حضرتی: گزینه‌های قوی کم نداریم اما ..../جهانگیری و عارف هم هستند

عضو شاخص حزب اعتماد ملی تاکید دارد اصلاح طلبان گزینه های قوی برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دارند.

مجمع عمومی انتخابات شرکت خدماتی شهرک صنعتی لیا برگزار شد

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: سومین دوره انتخابات شرکت خدماتی شهرک صنعتی لیا با انتخاب اعضاء هییت مدیره برگزار شد.

لاریجانی گزینه نهایی اصلاح طلبان در انتخابات 1400؟

قم نیوز: این روزها در جمع های سیاسی رایزنی های مختلفی درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 انجام می شود، از سویی انتشار عکس علی لاریجانی در کنار یکی از سران فتنه در حسینیه جماران باعث شد بسیاری از تحلیلگران معتقد باشند این شخصیت اصولگرا به اصلاح طلبان نزدیک شده و احتمال دارد نامزد این جریان سیاسی در ان

نتایج نهایی انتخابات پارلمان المان اعلام شد

خبرگزاری اریا - تهران – ایرنا – انتخابات پارلمانی المان روز یکشنبه با تمدید دوره صدراعظمی «انگلا مرکل» و جهش تاریخی ارای راست‌افراطی‌ها به پایان رسید.

نتایج نهایی انتخابات پارلمان المان اعلام شد

انتخابات پارلمانی المان روز یکشنبه با تمدید دوره صدراعظمی «انگلا مرکل» و جهش تاریخی ارای راست‌افراطی‌ها به پایان رسید.

پیروزی مرکل در انتخابات المان همزمان با قدرت نمایی افراط گرایان

انتخابات پارلمانی المان با تمدید دوره صدراعظمی «انگلا مرکل» و جهش تاریخی ارای راست‌افراطی‌ها به پایان رسید.

دوازدهمین نشست با یاوران وحی

دوازدهمین نشست یاوران وحی با حضور حسین شاییلوزاده، مدیر اتحادیه تشکل های قرانی کشور و حمیده سلجوقی، مدیر موسسه قرانی بشیر البرز در خبرگزاری بین المللی قران برگزار شد.

مرکل در راه چهارمین دوره صدراعظمی

انتخابات پارلمانی المان در حالی به پایان رسید که بر اساس نتایج اولیه و غیر رسمی حزب دموکرات مسیحی انگلا مرکل با 32 درصد و نیم پیشتاز این انتخابات است.

مرکل در راه چهارمین دوره صدراعظمی

نتایج نظرسنجی پس از انتخابات المان حاکی از ان است که حزب مرکل در این انتخابات به پیروزی دست یافته است.

مرکل در راه چهارمین دوره صدراعظمی

نتایج نظرسنجی پس از انتخابات المان حاکی از ان است که حزب مرکل در این انتخابات به پیروزی دست یافته است.

ریاست دوباره محمود صادقی بر یک فراکسیون در مجلس

ترکیب هیات رییسه فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی براساس انتخابات انجام شده تعیین شد.

مرکل در راه چهارمین دوره صدراعظمی/ اشتاین مایر: رای دادن وظیفه مدنی است

خبرگزاری اریا - برلین - ایرنا - در حالی که تا ساعاتی دیگر نتایج اولیه و غیررسمی انتخابات پارلمانی فدرال المان منتشر می شود، نظرسنجی ها حاکی است که انگلا مرکل برای رسیدن به مقام صدراعظمی برای چهارمین بار مشکلی نخواهد داشت و حزب پوپولیست و راستگرای `الترناتیو برای المان` نیز وارد پارلمان می شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری