پدیده های خبری

مشکلات مهر اقتصاد و ثامن فقط شایعه بود

خبرگزاری اریا - معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: در دو روز گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه مشکلاتی برای موسسات ثامن و مهر اقتصاد ایجاد شده است که موجب نگرانی هایی شد. این اخبار فقط شایعه بود و بانک مرکزی قاطعانه از این دو حمایت می کند.

تعیین تکلیف سپرده‌های تا 300 میلیون ثامن الحجج/ اغاز پرداخت از 20 تیرماه

اکوفارس: مدیر عامل بانک پارسیان گفت: بانک پارسیان به عنوان عامل بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، حساب‌های سپرده گذاران ثامن الحجج را تعیین تکلیف کرده و قبل از 20 تیر پرداخت‌ها اغاز خواهد شد.

یک هفته با «جنجال ثامن» در بازار پول

بروز نگرانی میان سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن در یک هفته گذشته، نظام بانکی کشور را تحت الشعاع قرار داد و سرانجام با ورود بانک مرکزی به موضوع ، پرونده این موسسه وارد مرحله جدیدی شد

برپایی 3 پردیس بزرگ فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پردیس های فرهنگی و نمایشگاه های عکس در سه محور مسیر راهپیمایی روز قدس خبر داد.

برپایی 3 پردیس بزرگ فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس

ساعت 24-معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پردیس های فرهنگی و نمایشگاه های عکس در سه محور مسیر راهپیمایی روز قدس خبر داد.

مدیران در مسیر توسعه نباید هیچ بن بستی را بپذیرند

سنندج- وزیر کشور با بیان اینکه مدیران در مسیر توسعه نباید هیچ بن‌بستی را بپذیرند، گفت: استان کردستان نیازمند توجه ویژه و نگاه توسعه محور با برنامهریزی‌های متوازن و منطقهای است.

ضرورت تکمیل محور جایگزین مسیر گچ زاغ ابدانان

ایلام-مسیر گچ زاغ ابدانان از نقاط حادثه خیز استان ایلام است که تکمیل محور جایگزین ان ضروری است.

2 مسیر جدید پروازی در فرودگاه ایلام راه اندازی می شود

ایلام-مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: دو مسیر جدید پروازی در فرودگاه ایلام راه اندازی می شود.

لزوم معرفی مناطق تاریخی هشترود در مسیر اتوبان پیامبر اعظم(ص)/ ایین شکرگزاری گندم ثبت ملی خواهد شد

حسن مستفید گفت: باتوجه به اینکه بیش از 100کیلومتر اتوبان زنجان تبریز از شهرستان هشترود می گذردانتظار می رود درخصوص ایجاد امکانات درطول مسیر اقدامات لازم را عملی نمود.

مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان های فارس

جمعه 2 تیر مصادف با روز جهانی قدس؛ مردم ولایتمدار استان فارس هم مانند دیگر استان های کشور در این حماسه باشکوه شرکت خواهند کرد.

کسانی که شعار «نه غزه، نه لبنان» سر می‌دادند در مسیر پرتگاه حرکت کردند

مسیول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: کسانی که روزی فکر می‌کردند ارمان فلسطین از بین خواهند رفت و شعار «نه غزه، نه لبنان؛ جام فدای ایران» سر می‌دادند، در مسیر پرتگاه حرکت کردند.

زمان پرداخت سپرده سپرده‌گذاران ثامن الحجج اعلام شد

مدیر عامل بانک پارسیان گفت: بانک پارسیان به عنوان عامل بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، حساب‌های سپرده گذاران ثامن الحجج را تعیین تکلیف کرده و قبل از 20 تیر پرداخت‌ها اغاز خواهد شد.

اعلام 9 مسیر اصلی راهپیمایی در روز قدس/برپایی 3 پردیس بزرگ فرهنگی در مسیر راهپیمایی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پردیس های فرهنگی و نمایشگاه های عکس در سه محور مسیر راهپیمایی روز قدس خبر داد.

طلب عزت از دشمنان قدم گذاشتن در مسیر گمراهی است

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه طلب کردن عزت از دشمنان قرار گرفتن در مسیر گمراهی است اظهار کرد: خداوند متعال تاکید می‌کند کسانی که عزت را از غیر خدا طلب می‌کنند در مسیر نادرستی قرار دارند چون تمام عزت‌ها از ان خداوند است.

3 پردیس بزرگ فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس برپا می شود

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پردیس های فرهنگی و نمایشگاه های عکس در سه محور مسیر راهپیمایی روز قدس خبر داد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.