اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

ابلاغ چارت سازمانی مصوب شهرداری زنجان/ دوازدهمین دوره اش ایرانی در گاوازنگ زنجان برگزار می‌شود

شهردار زنجان با بیان اینکه چارت سازمانی مصوب شهرداری زنجان ابلاغ شده است، گفت: در اردیبشهت‌ماه سازمان تفصیلی شهرداری زنجان مشتمل بر پنج حوزه معاونت، سه شهرداری منطقه، 19 سطح مدیریتی و 10 سازمان به شهرداری زنجان ابلاغ شد.

انتخابات هییت‌رییسه شورا، در فضایی صمیمی برگزار شد

سخنگوی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز، با بیان اینکه برگزاری انتخابات هییت‌رییسه، در یک فضای صمیمی انجام شد، افزود: گفت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز با برگزاری انتخابات هییت رییسه این شورا را برای سال اول فعالیت خود انتخاب کردند.

دوازدهمین شهردار زن ایران در زنجان

در روزهایی که افکار عمومی بیش از هر زمان دیگری خواستار حضور زنان در عرصه های سیاسی اجتماعی و مدیریتی است، اولین پاسخ به این مطالبه در سطوح استانی و در اغاز دوره جدید فعالیت شوراهای شهر، از شهر زنجان و شهرداری ان به گوش رسید؛ انجا که حکم شهرداری یکی از مناطق این شهر طی چند روز گذشته به نام بانویی جوا

چمران:از نتیجه انتخابات خوشحال شدم،اما کم!

زمانی هم که نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران اعلام شد، مساله برای من خیلی عادی بود. نتیجه انتخابات شورای شهر برای من تقریبا قابل پیش‌بینی بود و البته شاید هم کمی از ان و نتیجه ان خوشحال شدم.

​دوازدهمین المپیاد فرش کشور در دانشگاه کاشان برگزار می شود

رییس پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان از برگزاری دوازدهمین المپیاد فرش کشور در این دانشگاه خبر داد.

ادامه بررسی شرایط رییس‌جمهور و سیاست‌های کلی انتخابات در شورای نگهبان

ساعت24-سخنگوی شورای نگهبان عنوان کرد که علاوه بر رسیدگی به مصوبات واصله و نامه‌های دیوان عدالت اداری، ادامه رسیدگی به شرایط رییس‌جمهور و سیاست‌های کلی انتخابات در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان قرار دارد.

گزینه قوی بیاید به انتخابات فدراسیون بوکس ورود نمی کنم

مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: اگرچه دوستان به من لطف دارند اما هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات بوکس نگرفته ام.

چند دستگی جریان اصولگرا دلیل شکست ان ها در انتخابات شوراشهر در مشهد بود

مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه همه می‌گویند وحدت، اما زمانی که قرار است وحدت شکل بگیرد، دم از اختلاف می‌زنند و جدا می‌شوند، گفت: چند دستگی جریان اصولگرا دلیل شکست ان ها در انتخابات شوراشهر در مشهد بود.

انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی برگزار شد

ایتنا - انتخابات اتحادیه کسب و‌کارهای مجازی برگزار و اعضای هییت مدیره انتخاب شدند.

اوباما، بهترین سلاح دموکرات‌ها در انتخابات سال 2018 امریکا

اکوفارس: نشریه امریکایی هیل نوشت رییس‌جمهور پیشین امریکا بهترین سلاح دموکرات‌ها برای انتخابات کنگره این کشور در سال اینده میلادی خواهد بود.

دوره پیش دانشگاهی حذف شد

دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش تصریح کرد: در پایان سال تحصیلی اینده، کلاسی تحت عنوان دوره پیش دانشگاهی نخواهیم داشت و دوره تحصیلی دبیرستانی‌ها در دوره دوم، 3 سال خواهد بود.

دوره پیش دانشگاهی حذف شد

دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش با اشاره به زمان حذف دوره پیش دانشگاهی، گفت: دوره پیش‌دانشگاهی بر اساس مصوبه‌ای که داشتیم، حذف شد و تا پایان سال تحصیلی اینده نیز کلاس پیش دانشگاهی حذف می‌شود. نوشته دوره پیش دانشگاهی حذف شد اولین بار در پایگاه خبری اسلامشهرخبر پدیدار شد.

دوره پیش دانشگاهی حذف شد

دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش با اشاره به زمان حذف دوره پیش دانشگاهی، گفت: دوره پیش‌دانشگاهی بر اساس مصوبه‌ای که داشتیم، حذف شد و تا پایان سال تحصیلی اینده نیز کلاس پیش دانشگاهی حذف می‌شود.

دوره پیش دانشگاهی حذف شد

دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش با اشاره به زمان حذف دوره پیش دانشگاهی، گفت: دوره پیش‌دانشگاهی بر اساس مصوبه‌ای که داشتیم، حذف شد و تا پایان سال تحصیلی اینده نیز کلاس پیش دانشگاهی حذف می‌شود.

دوره پیش دانشگاهی حذف شد

خبرگزاری اریا - دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش با اشاره به زمان حذف دوره پیش دانشگاهی، گفت: دوره پیش‌دانشگاهی بر اساس مصوبه‌ای که داشتیم، حذف شد و تا پایان سال تحصیلی اینده نیز کلاس پیش دانشگاهی حذف می‌شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.