مطالب جدید به نقل از خانه ملت

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بار دیگر نقشه های تروریست ها را نقش بر اب می کند

رییس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه همه ی ما می دانیم که باطل نابود شدنی است و البته راه حق از باطل همیشه جدا بوده است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان است.

گزارش تصویری/ حضور هیات پارلمانی ایران در همایش اقتصاد و فن‌اوری قزاقستان

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در قالب گروه دوستی پارلمانی ایران - قزاقستان، با هدف شرکت در همایش اقتصاد و فن‌اوری اطلاعات به کشور قزاقستان سفر کردند.

حادثه تروریستی تهران اهمیت روز قدس امسال را دوچندان کرده است

نماینده مردم تهران در حالی که معتقد است حادثه تروریستی تهران اهمیت روز قدس امسال را دوچندان می‌کند، مردم را به حضور اگاهانه خود در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت کرد.

پیام روز قدس مهار ترور و تروریسم با نابودی صهیونیسم است

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت:پیام روز قدسمهار ترور و تروریسیم در جهانی عاری از خشونت و افراطی گری با نابودی صهیونیسم است و مردم با حضور پرشور خود در برابر تحریم های جدید امریکا می ایستند.

تنها راه مقابله با جنایات صهیونیست‌ها مقاومت تا ازادی کامل فلسطین/800 سازمان مردم نهاد از پنج قاره روز قدس را برگزار می‌کنند

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید کرد: تنها راه مقابله با جنایات روزانه و فتنه‌انگیزی صهیونیست‌ها در منطقه "مقاومت تا ازادی کامل فلسطین " است.

کوچکترین اشتباه از سوی اسراییل و عربستان غرش شهاب‌ها را در پی خواهد داشت

رییس کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس، گفت: پیام امروز ملت ایران به اسراییل و عربستان این است که کوچکترین اشتباه از سوی ان‌ها غرش قیام و قدر و سجیل و شهاب‌ها را در پی دارد.

ماهیتانقلاب اسلامیدفاع از مظلومان و ایستادگی در برابر متجاوزان است

رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت:ماهیتانقلاب اسلامی دفاع از مظلومان و ایستادگی در مقابل ظالمان و متجاوزان و به خصوص دفاع از سرزمین های مقدس اسلامی است.

روز قدس روز احیاء اسلام است

عضو هیات رییسه کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس در پیامی با بیان اینکه روز قدس روز قدس روز احیاء اسلام است، گفت: ملت‌های مسلمان از مبارزه با این شجره خبیثه دست نخواهند کشید.

روز قدس مظهرعدالتخواهی بین المللی وحمایت از مظلومان عالم است

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به راهپیمایی روز قدس، گفت:روز قدس روز اتحاد و انسجام تمام ازادی خواهان جهان است تا ندای مظلومیت خود را به گوش جهانیان برسانند.

مردم با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز قدس انزجار خود از اقدامات گروهک های تروریستیو تکفیری داعش را نشان دهند

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کرده است.

فریاد استکبار ستیز مردم در روز قدس لرزه بر اندام صهیونیست ها و حامیانش می اندازد

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت:فریاد حمایت از فلسطین ایرانیان در روز قدس به جبهه استکبار نشان خواهد داد که فلسطین پاره تن اسلام است.

روز قدس روز خلق حرکت توفنده و کوبنده ضدصهیونیسم در سطح جهان است

عضو مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای ضمن دعوت از احاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت:روز قدس روز خلق حرکت توفنده و کوبنده ضدصهیونیسم در سطح جهان است و همه باید به صورت باشکوه شرکت کنند.

ملک سلمان با پرداخت پول به امریکا ولیعهد عربستان را تغییر داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ملک سلمان با پرداخت پول به ترامپ، ولیعهدی عربستان را تغییر داد.

از شایعه تا واقعیت لو رفتن سوالات امتحان نهایی

نمایندگان خانه ملت نظرات متفاوتی درباره خبرهای منتشر شده درباره خرید و فروش سوالات امتحان نهایی دارند، برخی این مسیله را ناشی از ضعف اموزش و پرورش و مشکلات متعدد فرهنگیان دانسته و برخی دیگر ان را شایعه‌ای بیش نمی‌دانند.

ورود کمیته مصادیق محتوای مجرمانه به فعالیت قمارخانه‌های اینترنتی/بانک مرکزی اختلال گران اقتصادی انلاین را معرفی کند

عضو کمیته مصادیق محتوای مجرمانه گفت:بانک مرکزی سایت های بدون مجوز برای فعالیت اقتصادی و قمارخانه های اینترنتی را به کمیته مصادیق محتوای مجرمانه معرفی کند، تا این کمیته برای برخورد و فیلتر ورود کند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.