مطالب جدید به نقل از همشهری انلاین | موتور جستجو یوز - yooz

گزارش دوازهمین برنامه ایین اواز

همشهری‌انلاین: دوازهمین برنامه ایین‌اواز با حضور جمعی از هنرمندان از جمله محسن کرامتی و شاگردانش ونیز پیروز ارجمند و همزمان با یک سالگی این برنامه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

لوسیون ضد‌‌کم‌خوابی

ساسکس> اخیرا پمادی در قفسه داروخانه‌های شهر ساسکس انگلستان در معرض فروش گذاشته شده که مشتری‌ها با مالیدن ان به پوست خود خواب‌الود شده و می‌توانند تا حدی بر مشکل کم‌خوابی خود غلبه کنند.

رکورد مدرک تحصیلی شکست

میشیگان> مردی امریکایی با داشتن یک مدرک کارشناسی، 2 مدرک کاردانی، 22 مدرک کارشناسی ارشد،

3 اولویت اقتصادی روی میز دولت

بهبود مستمر فضای کسب و کار، رونق دادن به تولید و ایجاد اشتغال 3 اولویت پیش روی تیم اقتصادی دولت دوازدهم است و حالا 4 سال وزرا و دیگر چهره‌های اقتصادی کابینه فرصت دارند تا به وعده‌ها و برنامه‌های دولت عمل کنند.

فراخوان دومین دوره‌ جایزه‌ ابوالحسن نجفی

همشهری انلاین: استاد ابوالحسن نجفی تجسم فرهنگ بود و فرهنگ تمام زندگی او. اثار او در فرهنگ‌نگاری، ادبیات، وزن شعر راهگشا و راهنمای اهل فرهنگ و ترجمه‌های‌‌اش معیاری برای مترجمان، ویراستاران و علاقه‌مندان به ادبیات جهان است.

مقدمه خروج دولت از قیمت‌گذاری

علی ابراهیمی: «شورای رقابت ازادسازی قیمت برخی کالاهای منتخب صنایع غذایی و سلولزی و بهداشتی را به فال نیک گرفته و این امر را مقدمه خروج دستگاه‌ها از قیمت‌گذاری در بازارهای رقابتی قلمداد می‌کند».

ارزش بیت کوین یک روزه 40 درصد رشد کرد

همشهری انلاین: وقتی سرمایه‌گذاران روی سرعت رشد بیشتر بیت‌کوین حساب کردند ارزش این پول اینترنتی تنها در یک روز 40 درصد بیشتر شد.

113 داستان از بهترین نویسندگان جهان

چاپ دوم مجموعه 5 جلدی «بهترین داستان‌های جهان» به انتخاب و ترجمه احمد گلشیری از سوی انتشارات علمی و فرهنگی (با همکاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان) منتشر شد و به بازار امد.

توصیه اَل گور به ترامپ | استعفا بده

همشهری انلاین: معاون رییس جمهور اسبق امریکا در توصیه ای به «دونالد ترامپ» از وی خواست هر چه زودتر کناره‌گیری کند.

درگیری را قبول دارم ؛ قتل را نه!

خواننده معروف رپ که متهم است در درگیری ناپدری‌اش را به قتل رسانده است، دیروز در نخستین جلسه تحقیق در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل عمدی را نپذیرفت.

2 قاتل از مجازات مرگ گریختند

قضات دادگاه کیفری به 2 پرونده قتل رسیدگی کردند که در هر دو مورد متهمان توانسته‌اند با جلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یابند.

سیزدهمین وزیر ارشاد

در جلسه رای‌گیری از اهالی بهارستان برای اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم، معاون فرهنگی وزیر ارشاد دولت یازدهم 242 رای مثبت گرفت تا سیزدهمین کسی باشد که بر صندلی وزارت ساختمان قدیمی میدان بهارستان تکیه می‌زند.

تازه‌ترین خبرها از اخرین فیلم فرهادی

هشتمین فیلم اصغر فرهادی در مقام کارگردان و دومین تجربه بین‌المللی او پس از «گذشته» امروز دوشنبه 30 مرداد (21 اوت) با حضور 2 بازیگر برنده اسکار در اسپانیا کلید می‌خورد.

سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

همشهری انلاین: رهبر معظم انقلاب در حکمی، سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.

تصویر روز | رویش گل از دل سنگ

همشهری انلاین: سنگها انقدر هم که می‌گویند دل سنگ نیستند، از دلشان زبباترین گل‌ها می‌روید.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.