مطالب جدید به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی

همایش توجیهی نامزدهای انتخابات شوراها در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- همایش توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی عصر پنجشنبه در تالار شورای شهر مشهد برگزار شد.

اجرای طرح هادی در 38 روستای شهرستان چادگان

چادگان، اصفهان- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چادگان از اجرای طرح هادی در 38 روستای این شهرستان خبر داد.

دیدار های وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با وزرای برخی کشورهای اسلامی

ایرنا - مشهد - علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد به صورت مجزا با وزیر امور زنان افغانستان و وزیر امور اجتماعی سوریه دیدار کرد.*15*

نمایشگاه اثار گرافیستهای مشهدی برپا شد

مشهد- ایرنا - همزمان با روز جهانی گرافیک هشتمین نمایشگاه گرافیستهای مشهدی با عنوان 'پوستر 8' عصر پنجشنبه در محل نگارخان رضوان بنیاد پژوهشهای اسلامی استان قدس رضوی در این شهر برپا شد.

تصادف 8 خودرو در جاده شاهین شهر- وزوان اصفهان 9 مصدوم برجا گذاشت

اصفهان-ایرنا- برخورد زنجیره ای هشت دستگاه خودروی سواری در جاده شاهین شهر به وزوان در استان اصفهان موجب مصدومیت 9 نفر از سرنشینان این خودروها شد.

سخنران سیاسی برهم زننده ارامش به برنامه های تبلیغاتی دعوت نشود

بجنورد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بجنورد گفت: از جریان های سیاسی انتظار می رود در اجرای برنامه های سخنرانی و تبلیغاتی خود در دعوت از افرادی که ممکن است ارامش و فضای جامعه را بر هم بزنند، خودداری کنند.

تصادف 8 خودرو در جاده شاهین شهر- وزوان اصفهان 9 مصدوم برجا گذاشت

اصفهان-ایرنا- برخورد زنجیره ای هشت دستگاه خودروی سواری در جاده شاهین شهر به وزوان در استان اصفهان موجب مصدومیت 9 نفر از سرنشینان خودروها شد.

نماینده استارا: خدمات حوزه سلامت در کشور رضایت بخش است

استارا - ایرنا - نماینده مردم استارا در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت نظام جمهوی اسلامی و توجه دولت تدبیر و امید، خدمات حوزه سلامت در کشور رضایت بخش است و در حوزه های مهم سلامت و امنیت به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته ایم.

بازداشت پنج فلسطینی در رام الله

تهران – ایرنا – منابع خبری فلسطینی عصر پنجشنبه گزارش کردند: نظامیان رژیم صهیونیستی پنج جوان فلسطینی را در نزدیکی زندان 'عوفر' در غرب رام الله بازداشت کردند.

جشنواره تیاتر میثاق در کاشمر اغاز شد

مشهد-ایرنا- ششمین جشنواره استانی تیاتر میثاق با حضور هفت نمایش برتر از شهرستانهای خراسان رضوی عصر پنجشنبه طی مراسمی در کاشمر اغاز شد.

ملاقات معاون رییس جمهوری با وزیر کمیسیون امور خانواده و سیاست های اجتماعی ترکیه

ایرنا-مشهد- شهیندخت ملاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده عصر پنجشنبه در ادامه نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد با وزیر کمیسیون امور خانواده و سیاست های اجتماعی ترکیه دیدار کرد.

دو سرباز امریکایی در جنوب افغانستان کشته شدند

تهران - ایرنا - وزارت دفاع امریکا (پنتاگون) شامگاه پنجشنبه اعلام کرد: دو نظامی امریکایی در حین عملیات علیه داعش در افغانستان کشته شده اند.

نخستین سالگرد استاد محسن پور نوازنده کمانچه در ساری برگزار شد

ساری - ایرنا - نخستین ساگرد درگذشت استاد احمد محسن پور ، نوازنده برجسته کمانچه در مازندران در سالن هلال احمر ساری برگزار شد.

ملاقات وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با وزرای برخی کشورهای اسلامی

ایرنا-مشهد-علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی در مشهد به صورت مجزا با وزیر امور زنان افغانستان و وزیر امور اجتماعی سوریه دیدار کرد.

دوستدار حیات وحش مار افعی را به اداره حفاظت محیط زیست استارا تحویل داد

استارا - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست استارا گفت: یک شهروند دوستدار حیات وحش یک حلقه مار افعی گرزه به طول یک متر و 20 سانتی متر را در بافت مسکونی روستای نصرت اباد تالش به صورت زنده گرفت و به این اداره تحویل داد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ علی برکت الله !

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.